O nás

banner

Historie a současnost

Společnost MERENDA – SERVIS ELEKTRO  s. r. o. se sídlem v Novém Jičíně byla založena v roce 2001. V oblasti prodeje elektrospotřebičů a servisu začala působit počátkem roku 2002.

Naše společnost je již od roku 2002 autorizovaným servisem společnosti WHIRPOOL. Postupně jsme v servisní činnosti jsme uzavřeli mnoho smluv se značkami  Electrolux,  AEG  a další.

V současné době firma MERENDA – SERVIS ELEKTRO s. r. o. zaměstnává 6 pracovníků a neustále se vyvíjí. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby v oblasti servisu takřka jakéhokoliv druhu domácích a některých druhů průmyslových spotřebičů.

Technici naší společnosti se specializují na opravy chladících zařízení, klimatizací, sporáků, , praček, myček, mikrovlnných trub, veškerých vestavěných spotřebičů, ale také drobných spotřebičů prodejem elektrospotřebičů . Součástí servisu je možnost dodání náhradních dílů na řadu spotřebičů.

Naši zaměstnanci procházejí pravidelnými odbornými školeními a přezkušováním. Smluvně pracujeme s řadou dalších firem, od kterých požadujeme pravidelné dokládání odborné způsobilosti techniků.
Provádíme záruční opravy pro řadu známých značek jako je Whirpool,  Electrolux, AEG, Zanussi   a mnoho dalších českých i světových značek.

Potřebujete-li více informací, prosím, kontaktujte nás.