Prodej spotřebičů

banner

Naše společnost MERENDA – servis elektro  s.r.o. vám nabízí v naší provozovně v Novém Jičíně celou řadu výrobků bílého zboží. Mezi tyto spotřebiče patří  také myčky nádobí, trouby, sporáky, pračky, sušičky , lednice, mrazáky.  Naleznete u nás široký sortiment  značek – hlavní komoditou jsou značky  Whirpool, Electrolux, AEG a  další – Indesit, Ariston, Bauknecht,Hotpoint.

Výrobky si můžete vybrat také z katalogu . S výběrem spotřebiče vám rádi poradí naši školení zaměstnanci. Zboží zakoupené v naší provozovně vám na vaše přání dopravíme až do vašeho domova a odborně zapojíme. V případě, že máte zájem o zaslání aktuální nabídky  vámi vybraného výrobku nebo značky, neváhejte nás kontaktovat.


Kuchňské sporáky

V našem sortimentu naleznete celou řadu  elektrických a kombinovaných sporáků. Mezi ty nejžádanější patří sporáky kombinované (vaření na plyn a elektrická trouba). Kombinované sporáky nabízíme v šířkách 50 cm nebo 60 cm s různě vybavenou troubou a rozdílnou povrchovou úpravou.

Trouba může být vybavena klasickým ohřevem, klasickým ohřevem s ventilátorem a klasickým ohřevem s ventilátorem a zadním kruhovým tělesem (tzv. horkovzdušná trouba). Tento systém ohřevu je velice oblíben pro svou výhodu možnosti úpravy pokrmů ve více pečících nádobách nad sebou.

Horní část sporáků tvoří deska na vaření, která může být sklo-keramická, plynová nebo elektrická s litinovými plotýnkami. Plynová varianta může být navíc vybavena elektrickým zapalováním a tepelnou pojistkou, která uzavře přívod plynu v případě zhasnutí plamene.

Zboží zakoupené v naší prodejně vám na přání dovezeme až do vaší kuchyně a na místě odborně zapojíme. Součástí služby je i  ekologická likvidace spotřebiče starého včetně obalů.  Aktuální nabídku vám můžeme na vaše přání zaslat na váš e-mail. V případě vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte.


Ohřívače vody

Ohřívače vody jsme bohužel přestali prodávat a tím pádem i servisovat.

Děkuji za pochopení

Drobné elektrospotřebiče

V současné době vám naše společnost nabízí  objednání spotřebiče dle Vašich požadavků. Aktuální nabídku vám můžeme na vaše přání zaslat na váš e-mail. V případě vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte.


Vestavěné spotřebiče

V nabídce prodávaných výrobků naleznete také širokou škálu výrobků určených pro vestavění do kuchyňských linek.

Každá kuchyň má svá specifika, představy zákazníků jsou často velmi rozdílné a jednotlivé druhy daného spotřebiče se od sebe velmi liší. Proto se snažíme přistupovat k potřebám zákazníků individuálně.

Výběr pak probíhá katalogovým způsobem.

Pokud si objednáte spotřebič i jeho zapojení v naší společnosti, ušetříte ještě více, protože vám bude účtována snížená sazba DPH.

Aktuální nabídku  vám můžeme na vaše přání zaslat na váš e-mail. V případě vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte.


Klimatizační jednotky

Snížit teplotu a zbavit vzduch prachu a vlhkosti – to vše dokáže klimatizace. Většina typů klimatizací dokáže také vytápět. Tyto funkce přispívají k ozdravení a zpříjemnění jak domácího, tak pracovního prostředí.

V naší prodejně vám nabízíme mnoho typů a značek klimatizačních jednotek. V nabídce naleznete např. značky Whirpool, Sinclair , Dražice a další.

Doporučujeme vám poradit se před výběrem vhodné klimatizace s našimi školenými zaměstnanci. Na základě vámi udaných parametrů vám pomůžeme určit vhodný typ a výkon zařízení. Pak už si můžete vybrat ze široké nabídky klimatizací podle vašich představ.

Zakoupíte-li si u nás klimatizaci společně s instalací, budeme vám účtovat sníženou sazbu DPH, což pro vás znamená značnou úsporu vašich financí. Zároveň získáte garanci správného fungování celého zařízení.

Aktuální nabídku  vám můžeme na vaše přání zaslat na váš e-mail. V případě vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte.