Servis

banner

Bílá technika

Hlavní činností naší společnosti je servis elektrospotřebičů. Naši technici se zaměřují na servis lednic, mrazáků, myček nádobí a praček.

Zaměřujeme se na záruční opravy spotřebičů různých značek – Whirpool,  Fagor,  Brandt, Ariston, Indesit,  Elextrolux, AEG,  , Zanussi, , Liebher, Vestfrost  a mnoho dalších.

Pozáruční opravy poskytujeme na jakoukoliv značku spotřebiče, na který jsou dostupné náhradní díly.

Nahlášení opravy a samotná oprava může proběhnout buď v našem servisním středisku, telefonicky nebo e-mailem. Opravu provádíme přímo v domácnosti nebo v našem servisním středisku. Zákazníkům poskytujeme možnost odvozu a dovozu spotřebiče naší dopravou.


Kuchňské sporáky

Naše společnost opravuje všechny typy sporáků, které se dováží do naší republiky. Zaměřujeme se na sporáky plynové, elektrické i kombinované. Našim zákazníkům také poskytujeme možnost odborného zapojení sporáku našimi techniky.

Záruční servis poskytujeme na kuchyňské sporáky mnoha značek – Whirpool, Fagor, , Brandt, , Electrolux, AEG, ,  Zanussi, ,   a mnoho dalších.

Pozáruční servis poskytujeme prakticky na jakoukoliv značku spotřebiče, na který existují náhradní díly.


Ohřívače vody

MERENDA servis  s.r.o. vám zajistí zapojení, odborný  pozáruční servis ohřívačů vody jako je Tatramat, Dražice a další značky.

Drobné elektrospotřebiče

V našem servisním středisku vám opravíme veškeré drobné elektrospotřebiče jako např. mikrovlnné trouby, mixéry, vysavače,  fritézy, remosky, kulmy, fény a mnohé další elektrické spotřebiče.

V záruční době opravujeme drobné spotřebiče značek Whirpool, Fagor,Electrolux a mnoho dalších.


Vestavěné spotřebiče

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis k vestavným spotřebičům. Zajistíme zapojení spotřebiče ve vaší domácnosti, odborný záruční i pozáruční servis mnoha značek (Whirpool, Fagor,  Electrolux, AEG, , Zanussi,   a další). Zapojujeme a opravujeme elektrické  vestavné spotřebiče.


Klimatizační jednotky

Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis klimatizací a autoklimatizací. Součástí našich služeb je také zapojení klimatizace.

Oprava přístroje může proběhnout přímo u vás doma nebo zajišťujeme dopravu vlastními prostředky do servisního střediska a zpět do vašeho domova.


Kancelářská technika

Zabýváme se rovněž servisem kancelářské techniky. Provádíme opravy dílenské (jsme schopni zprovoznit i starší typy mechanických psacích strojů) a také opravy přímo u zákazníka.

Naše společnost vlastní certifikaci ministerstva financí ČR na prodej a servis registračních pokladen SHARP.