Servis

banner

Bílá technika

Bílá technika

Hlavní činností naší společnosti je servis elektrospotřebičů. Naši technici se zaměřují na servis lednic, mrazáků, myček nádobí a praček.

Zaměřujeme se na záruční opravy spotřebičů různých značek – Whirpool, Polar, Fagor, Gorenje, LG, Brandt, Ariston, Indesit, Mora, Elextrolux, AEG, Edesa, Beko, Zanussi, Altus, Candy, Karma, Eurotech, Samsung, Liebher, Siltal, Vestfrost, Iberna, Zerowatt,hoover, Romo, Teco a mnoho dalších.

Pozáruční opravy poskytujeme na jakoukoliv značku spotřebiče, na který jsou dostupné náhradní díly.

Nahlášení opravy a samotná oprava může proběhnout buď v našem servisním středisku, telefonicky nebo e-mailem. Opravu provádíme přímo v domácnosti nebo v našem servisním středisku. Zákazníkům poskytujeme možnost odvozu a dovozu spotřebiče naší dopravou.


Kuchňské sporáky

Kuchyňské sporáky

Naše společnost opravuje všechny typy sporáků, které se dováží do naší republiky. Zaměřujeme se na sporáky plynové, elektrické i kombinované. Našim zákazníkům také poskytujeme možnost odborného zapojení sporáku našimi techniky.

Záruční servis poskytujeme na kuchyňské sporáky mnoha značek – Whirpool, Fagor, Gorenje, Brandt, Ariston, Indesit, Mora, Electrolux, AEG, Edesa, Beko, Zanussi, Altus, Candy, Karma a mnoho dalších.

Pozáruční servis poskytujeme prakticky na jakoukoliv značku spotřebiče, na který existují náhradní díly.


Ohřívače vody

Ohřívače vody

MERENDA servis elektro chlazení s.r.o. vám zajistí zapojení, odborný záruční i pozáruční servis ohřívačů vody jako je Tatramat, AEG, Dražice a další značky.

Oprava ohřívače může proběhnout přímo u vás doma nebo vám zajistíme odvoz a dovoz porouchaného spotřebiče do servisního střediska a zpět do vašeho domova.


Drobné elektrospotřebiče

Drobné elektrospotřebiče

V našem servisním středisku vám opravíme veškeré drobné elektrospotřebiče jako např. mikrovlnné trouby, mixéry, vysavače, žehličky, fritézy, remosky, kulmy, fény a mnohé další elektrické spotřebiče.

V záruční době opravujeme drobné spotřebiče značek Whirpool, Fagor, Concept, Ufesa, LG a mnoho dalších.


Vestavěné spotřebiče

Vestavné spotřebiče

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis k vestavným spotřebičům. Zajistíme zapojení spotřebiče ve vaší domácnosti, odborný záruční i pozáruční servis mnoha značek (Whirpool, Fagor, Gorenje, Ariston, Indesit, Mora, Electrolux, AEG, Edesa, Zanussi, Candy, Karma a další). Zapojujeme a opravujeme elektrické i plynové vestavné spotřebiče.


Klimatizační jednotky

Klimatizace a autoklimatizace

Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis klimatizací a autoklimatizací. Součástí našich služeb je také zapojení klimatizace. Podmínkou není zakoupení spotřebiče v naší prodejně.

Oprava přístroje může proběhnout přímo u vás doma nebo zajišťujeme dopravu vlastními prostředky do servisního střediska a zpět do vašeho domova.


Kancelářská technika

Kancelářská technika

Zabýváme se rovněž servisem kancelářské techniky. Provádíme opravy dílenské (jsme schopni zprovoznit i starší typy mechanických psacích strojů) a také opravy přímo u zákazníka. Opravujeme např. celou řadu značek a typů registračních pokladen.

Naše společnost vlastní certifikaci ministerstva financí ČR na prodej a servis registračních pokladen SHARP.

V našem servisním středisku vám opravíme elektrické psací stroje, kalkulačky, kopírovací stroje, tiskárny, faxy apod.