Servis

banner

Bílá technika

Hlavní činností naší společnosti je záruční a pozáruční servis elektrospotřebičů.

Naši technici se zaměřují na servis myček nádobí , praček, sušiček, varných desek, sporáků, vestavných trub, vestavných kávovarů , lednic, mrazáků.

Zaměřujeme se na záruční opravy spotřebičů různých značek – Whirpool, Ariston, Indesit, Elextrolux, AEG, Zanussi, Liebher, Vestfrost .

Pozáruční opravy poskytujeme na jakoukoliv značku spotřebiče, na který jsou dostupné náhradní díly.

Nahlášení opravy a samotná oprava může proběhnout buď v našem servisním středisku, telefonicky nebo e-mailem. Opravu provádíme přímo v domácnosti nebo v našem servisním středisku. Zákazníkům poskytujeme možnost odvozu a dovozu spotřebiče naší dopravou.


Kuchňské sporáky

Naše společnost opravuje  sporáky – elektrické i kombinované. Našim zákazníkům také poskytujeme možnost odborného zapojení sporáku našimi techniky.

Záruční servis poskytujeme na kuchyňské sporáky  značek – Whirpool, Electrolux, AEG, Zanussi  a další.

Pozáruční servis poskytujeme prakticky na jakoukoliv značku spotřebiče, na který existují náhradní díly.


Ohřívače vody

Ohřívače vody jsme bohužel přestali prodávat a tím pádem i servisovat.

Děkuji za pochopení

Drobné elektrospotřebiče

V našem servisním středisku vám opravíme i  drobné elektrospotřebiče jako např. mikrovlnné trouby, mixéry, vysavače,  fritézy, remosky a další elektrické spotřebiče dle dostupnosti náhradních dílů.

V záruční době opravujeme drobné spotřebiče značek Whirpool, Electrolux a další – na dotaz.


Vestavěné spotřebiče

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis k vestavným spotřebičům. Zajistíme zapojení spotřebiče ve vaší domácnosti, odborný záruční i pozáruční servis mnoha značek (Whirpool,   Electrolux, AEG,  Zanussi, Indesit, Ariston, Bauknecht,Hotpoint ). Zapojujeme a opravujeme elektrické  vestavné spotřebiče.


Klimatizační jednotky

Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis klimatizací . Součástí našich služeb je také zapojení klimatizace.

Oprava přístroje může proběhnout přímo u vás doma nebo zajišťujeme dopravu vlastními prostředky do servisního střediska a zpět do vašeho domova.