Servis

banner

Bílá technika

Hlavní činností naší společnosti je servis elektrospotřebičů. Naši technici se zaměřují na servis lednic, mrazáků, myček nádobí a praček.

Zaměřujeme se na záruční opravy spotřebičů různých značek – Whirpool,  Fagor,  Brandt, Ariston, Indesit,  Elextrolux, AEG,  , Zanussi, , Liebher, Vestfrost  a mnoho dalších.

Pozáruční opravy poskytujeme na jakoukoliv značku spotřebiče, na který jsou dostupné náhradní díly.

Nahlášení opravy a samotná oprava může proběhnout buď v našem servisním středisku, telefonicky nebo e-mailem. Opravu provádíme přímo v domácnosti nebo v našem servisním středisku. Zákazníkům poskytujeme možnost odvozu a dovozu spotřebiče naší dopravou.


Kuchňské sporáky

Naše společnost opravuje všechny typy sporáků, které se dováží do naší republiky. Zaměřujeme se na sporáky plynové, elektrické i kombinované. Našim zákazníkům také poskytujeme možnost odborného zapojení sporáku našimi techniky.

Záruční servis poskytujeme na kuchyňské sporáky mnoha značek – Whirpool, ,Electrolux, AEG, ,  Zanussi, ,   a mnoho dalších.

Pozáruční servis poskytujeme prakticky na jakoukoliv značku spotřebiče, na který existují náhradní díly.


Ohřívače vody

Ohřívače vody jsme bohužel přestali prodávat a tím pádem i servisovat.

Děkuji za pochopení Radek Merenda

Drobné elektrospotřebiče

V našem servisním středisku vám opravíme veškeré drobné elektrospotřebiče jako např. mikrovlnné trouby, mixéry, vysavače,  fritézy, remosky, kulmy, fény a mnohé další elektrické spotřebiče.

V záruční době opravujeme drobné spotřebiče značek Whirpool, Fagor,Electrolux a mnoho dalších.


Vestavěné spotřebiče

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis k vestavným spotřebičům. Zajistíme zapojení spotřebiče ve vaší domácnosti, odborný záruční i pozáruční servis mnoha značek (Whirpool,   Electrolux, AEG, , Zanussi,   a další). Zapojujeme a opravujeme elektrické  vestavné spotřebiče.


Klimatizační jednotky

Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis klimatizací a autoklimatizací. Součástí našich služeb je také zapojení klimatizace.

Oprava přístroje může proběhnout přímo u vás doma nebo zajišťujeme dopravu vlastními prostředky do servisního střediska a zpět do vašeho domova.


Kancelářská technika